Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Pastrňák má bronz!

Pastrňák má bronz!

Čeští hokejisté vybojovali na šampionátu ve Finsku bronz. Šlo o první medailový úlovek nároďáku na mistrovství světa od roku 2012. Pod úspěch týmu trenéra Kariho Jalonena se výrazným způsobem podepsal David Pastrňák. Ofenzivní eso bostonských medvědů, které oslavilo svůj premiérový zisk cenného kovu v seniorské repre, zasáhlo do sedmi zápasů s bilancí 7+3. Spolu s kanadskými útočníky Dylanem Cozensem a Pierre-Luc Duboisem se stal top střelcem MS! Rodák z Havířova zároveň mohl na ledě oprášit spolupráci s Davidem Krejčím, bývalým dlouholetým parťákem z Bruins.


Foto: Profimedia.cz