Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

500 bodů pro Pastu!

500 bodů pro Pastu!

David Pastrňák se v sobotu 23. dubna dočkal významného kariérního jubilea. V NHL trefil metu 500 kanadských bodů! Milníku dosáhl v zápase proti Rangers. Boston zvítězil 3:1 a Pasta se pod triumf Bruins podepsal bilancí 1+1. Navíc byl zvolen největší hvězdou utkání. Český reprezentant si tak osladil návrat po delší absenci. Vinou zranění totiž vynechal předchozích osm duelů. Na vyprodukování 500 bodů (239+261) v základní části NHL přitom rodák z Havířova potřeboval jen 508 startů!


Foto: Profimedia.cz