Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Zastíní Pasta Tunu?

Zastíní Pasta Tunu?

David Pastrňák vs. Tomáš Tatar! Třetí vzájemný česko-slovenský duel v této sezoně NHL je na programu v noci ze čtvrtka na pátek. S dosavadním průběhem ročníku je určitě spokojenější borec ve službách Bruins. V 66 partiích zapsal 38 gólů, 30 asistencí a medvědi míří do play off. Naopak Tuna má na svém kontě 63 startů s bilancí 12+14 a New Jersey působí neškodným dojmem. Mimochodem, Pastovi chybí jen pět kanadských zápisů k tomu, aby shrábl 500 bodů v NHL! Kolik si jich připíše proti ďáblům? Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport.


Foto: Profimedia.cz