Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Dvořák v UFC! Zůstane neporažen?

Dvořák v UFC! Zůstane neporažen?

Klíčový duel v kariéře. Nejtěžší zkouška. Takový nádech má pro MMA fightera Davida Dvořáka sobotní výzva na turnaji UFC v Columbusu. Český zápasník jde na Brazilce Matheuse Nicolaua! V kleci se tak proti sobě postaví sedmička a desítka muší váhy. Zaválí borec s přezdívkou „Hrobník“? O nejbližším soupeři, přípravě a pobytu v Americe se Dvořák rozepsal ve svém blogu. Pokud trefí úspěch, přiblíží se titulovému souboji! Vsaďte si a sledujte sobotní bitvu od 21:40 živě na TV Tipsport!