Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

STR ve sjezdu? Celkově třetí!

STR ve sjezdu? Celkově třetí!

Konec. Ester Ledecká má za sebou poslední sjezd sezony. Finálovou jízdu absolvovala 16. března ve francouzském středisku Courchevel. Byla vidět. Urvala sedmou pozici. Díky tomu skončila v této disciplíně lyžařského Světového poháru na celkovém třetím místě! Dohromady nasbírala 339 bodů. O osm víc než čtvrtá Rakušanka Ramona Siebenhoferová. Ledecká tak zapsala svůj druhý nejlepší výsledek v hodnocení sjezdu v kariéře. Předloni byla druhá.


Foto: Sport Invest