Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Oktagon 31 v Praze!

Oktagon 31 v Praze!

Už tuto sobotu se v Praze uskuteční Oktagon 31. V kleci uvidíme i Ronalda Paradeisera. Jeho soupeřem mu bude v lehké hmotnostní kategorii Losene Keita. Bookmakeři přitom favorizují belgického zápasníka. Reakce Macha Muradova a Davida Dvořáka? Vidí to jinak… Přečtěte si na webu Tipsportu analýzy bojovníků UFC, nechte se jimi inspirovat, vsaďte si a turnaj česko-slovenské MMA organizace sledujte živě na TV Tipsport!


Foto: Profimedia.cz