Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Tipsport Real Boxing Cup v Nitře!

Tipsport Real Boxing Cup v Nitře!

Tipsport Real Boxing Cup má za sebou pražskou premiéru. Další díl se uskuteční o tomto víkendu v Nitře. Za vznikem této česko-slovenské soutěže stojí bývalý úspěšný boxer Daniel Táborský, pětinásobný český mistr. Co očekává od druhého turnaje? Na koho se můžeme těšit? Přečtěte si jeho blog. Vrchol Tipsport Real Boxing Cupu v hale PKO v Nitře je na programu v neděli 20. února. Samotné finále začne v 15 hodin. Vsaďte si!