Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Trenčín vyzve Spartak!

Trenčín vyzve Spartak!

Trnava po deľbe bodov s Dunajskou Stredou (1:1) odohrá ďalší ligový zápas na domácej pôde. Tentokrát ju preveria hráči Trenčína. Tí majú za sebou úspešný vstup do jarnej časti elitnej slovenskej futbalovej súťaže, keď futbalistov Pohronia zdolali 3:0. V zostave trnavských borcov by nemal chýbať ani hviezdny člen komunity – Martin Škrtel. Ktorý celok sa bude po 90 minútach radovať? Skončí to nerozhodne? Tipnite si!