Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Sára Kousková

Sára Kousková

Rodačka z Karlových Varů. Od roku 2022 golfová profesionálka, předchozí čtyři roky seděla na trůně pro nejlepší českou amatérku. Absolvovala University of Texas, kde působila v prvodivizním NCAA mužstvu Texas Longhorns (10 týmových triumfů a zisk titulu na turnaji Wildcat Invitational 2021). Vystudovala Studio Arts. Ještě jako amatérka vypálila rybník všem profesionálkám na podniku LETAS (2. nejvyšší evropská liga). Zapsala tam své dosavadní top skóre - 64 ran (Amundi Czech Ladies Challenge 2021). Osm let v řadě reprezentovala na ME. Je držitelkou nejlepšího individuálního umístění na ME (8. pozice - 2018 a 2020) a podepsala se pod ženské týmové maximum - 4. příčka (2021). Získala prestižní WGCA Edith Cummings Munson Award za elitní výsledky v golfu a studiu na univerzitě - uděluje se vždy jedno ocenění za celý rok studia napříč všemi univerzitami v USA.


Spolupráce

od května 2022

Sociální sítě


Brzy proběhne

Stalo se