Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Jaromír Jágr

Jaromír Jágr

Legendární "68". Rodák z Kladna. Džegr. Jeden z nejlepších hokejistů všech dob odehrál v základní části NHL 1 733 zápasů s bilancí 766 branek a 1 155 asistencí. Víc bodů v historii ligy nasbíral jen Wayne Gretzky. V play off Jágr přidal dalších 208 duelů, 78 gólů a 123 přihrávek. Získal řadu ocenění (5x Art Ross Trophy, 3x Lester B. Pearson Award nebo 1x Hart Memorial Trophy). V NHL nastupoval za Pittsburgh, Washington, NY Rangers, Philadelphii, Dallas, Boston, New Jersey, Floridu a Calgary. Působil i v Omsku v KHL. Je členem Triple Gold Clubu. 2x vyhrál Stanley Cup, má zlato z her (1998) a MS (2005 a 2010). 12x ovládl anketu Zlatá hokejka. Je hráčem a majitelem klubu Tipsport extraligy Rytíři Kladno.


Spolupráce

leden 2022 - červen 2023

Sociální sítě


Brzy proběhne

Stalo se