Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Daniel Táborský

Daniel Táborský

Bývalý dlouholetý reprezentant v boxu s nickem DanielRFC. Na kontě má pět titulů mistra České republiky. Zápasil na ME, Evropských hrách v Baku a ovládl největší tuzemský turnaj Grand Prix Ústí nad Labem (2015). Od roku 2011 startoval v nejvyšší české extralize (navíc s minimálním počtem porážek). V roce 2016 se účastnil kvalifikace na hry, ale krátce poté musel kvůli úrazu ukončit svoji sportovní kariéru. Aktuálně se věnuje trenérské činnosti ve svém oddílu Real Fight Club. V jeho klubu už vyrostlo několik mistrů ČR a reprezentantů. Spolupracuje s Českou boxerskou asociací a snaží se přispět k dalšímu rozvoji českého boxu.


Spolupráce

od ledna 2017

Sociální sítě


Brzy proběhne

Stalo se