Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Petr Semerád

Petr Semerád

Automobilový závodník. Narodil se v Praze, bydlí ve Velké Dobré. K motorsportu měl blízko už od dětství. Závodil jeho otec i bratr. Od čtyř let jezdil na čtyřkolce, od 11 let brázdil s velkými auty amatérské soutěže. Několikrát vyhrál Mogul Driving Cup na autodromu v Sosnové, ovládl soutěž Junior Star. To ho vystřelilo na okruhy, ve Formuli 4 se stal mistrem střední Evropy. Rally poprvé okusil v roce 2017. Úspěchy? Vítěz poháru mládeže v rámci Rallysprint série, absolutní vítěz Rallysprint sérií s vozy Opel Adam R2 (2WD) a Škoda Fabia R5 (4WD), nejmladší absolutní vítěz rally v Čechách (Příbram 2020). Má firmu, staví závodní okruhové a rallyové simulátory na míru.


Spolupráce

od září 2021

Sociální sítě


Brzy proběhne

Stalo se