Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Sampi.Tipsport

Sampi.Tipsport

Profesionální e-sportový tým. Jako první česká organizace poskytla svým hráčům zázemí prvotřídního gaming house. Na tuzemské scéně platí za špičku v hrách FIFA a CS:GO, věnuje se i titulům Brawl Stars nebo Valorant. Získala desítky medailí z domácích, ale i světových turnajů. Majitelem Sampi.Tipsport je český fotbalový reprezentant a záložník španělského Getafe Jakub Jankto. Ambasadorkou tohoto progresivního e-sportového "klanu" je brankářka fotbalového nároďáku a Paris SG Bára Votíková.Spolupráce

od listopadu 2020

Sociální sítě


Brzy proběhne

Stalo se