Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Martin Škrtel

Martin Škrtel

Slovenský futbalový obranca. Na Slovensko sa vrátil po 17 rokoch a hájil farby Spartaka Trnava. V máji 2022 ale svoju bohatú kariéru ukončil. Svoje bohaté skúsenosti nadobudol najmä v Liverpoole, kde strávil až 9 sezón. Predtým si tento nekompromisný obranca odkrútil 4 roky v Zenite Petrohrad, odkiaľ prišiel z Trenčína, kde aj futbalovo vyrastal. Navštívil i tureckú ligu. Tam nastupoval najskôr za Fenerbahce a potom za Basaksehir. Škrtel má obrovskú prax aj zo slovenskej reprezentácie, ktorej bol dlhoročným kapitánom. V A-tíme zažil debut v roku 2004 a ukončil tam pôsobenie v roku 2019. V reprezentácii absolvoval 104 zápasov a dal v nich 6 presných zásahov. Bol tak pevnou súčasťou jej veľkých úspechov. (zdroj fotky: Profimedia.cz)


Spolupráce

srpen 2021 - červen 2023

Sociální sítě