Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Tomáš Tatar

Tomáš Tatar

Slovenský hokejový útočník. Je odchovancom Dubnice. Prvýkrát nakukol do NHL v roku 2009, kedy si ho v drafte vybral Detroit Red Wings. V zámorí sa postupne udomácnil v AHL či NHL a v sezóne 2014/2015 sa stal najlepším strelcom Detroitu. Darilo sa mu aj v reprezentácii. Najskôr solídne výkony podával v mládežníckych výberoch, ale postupne sa prepracoval aj do seniorského hokeja. Jeho debut v seniorskej repre bol na MS 2010 v Nemecku a o dva roky neskôr dokonca so Slovenskom vybojoval striebornú medailu. Aktuálne je Tatar súčasťou tímu New Jersey Devils, kde prišiel z Montrealu, v ktorom strávil tri sezóny.


Spolupráce

od září 2021

Sociální sítě


Brzy proběhne

Stalo se