Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Ronald Paradeiser

Ronald Paradeiser

Slovenský MMA zápasník. Aj napriek nízkemu veku má za sebou už veľké množstvo zápasov v profi MMA. Postupne presedlal do ľahkej váhy, kde je až doteraz. Prvýkrát Rony nastúpil v organizácii Oktagon v roku 2017. Jeho debut vyšiel na jednotku, keď dokázal poraziť Jana Širokého na technické K. O. Nakukol aj do organizácie XFN, ale potom sa do najlepšej česko-slovenskej organizácie presunul znova. Jeho jedným z najväčších úspechov je ovládnutie slovenskej časti pyramídy Oktagonu Underground, ale i titulový zápas ľahkej váhy v Oktagone 21 proti svetobežníkovi Ivanovi Buchingerovi. V ňom ale ťahal za kratší koniec. Momentálne je súčasťou uznávaného Gymu OFA s celým názvom Octagon Fightning Academy.


Spolupráce

od ledna 2021

Sociální sítě


Brzy proběhne

Stalo se