Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

David Dvořák

David Dvořák

MMA zápasník v muší váze s přezdívkou Undertaker. Narodil se v Hořicích u Jičína, trénuje pod vedením Patrika Kincla. Od roku 2020 působí v UFC, nejprestižnější bojové organizaci světa. Soupeřům nahání strach, vždyť aktuálně drží unikátní sérii 16 triumfů v řadě (celkovou MMA bilanci má 20-3)! V UFC podstoupil tři fighty. Nejprve zdolal Bruna Silvu, pak Jordana Espinosu a naposledy se ho marně pokoušel sejmout Juancamilo Ronderos. A minulost? Pestrá jako Davidova tetování (vosa, erb, šachovnice a katastrální mapa jeho vesnice). Vyrůstal na farmě, do 17 let hrál závodně šachy, vystudoval bakaláře na Fakultě informatiky a managementu v Hradci Králové a roky pracoval jako hrobník nebo stavební technik.


Spolupráce

od listopadu 2020

Sociální sítě


Brzy proběhne

Stalo se