Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Makhmud Muradov

Makhmud Muradov

Uzbecký zápasník MMA s českým srdcem. Narodil se v Tádžikistánu, žije v Praze. Dřina, talent a povedené výkony ho v roce 2019 katapultovaly do UFC, top bojové organizace světa. Macha zdobí fantastická fyzická výdrž a postojářské kvality. V tuzemsku velmi populární fighter střední váhy působil před UFC v XFN a Oktagonu, nejlepší česko-slovenské organizaci. Je členem "The Money Teamu", atletické stáje boxera Floyda Mayweathera. Machova bilance v UFC? Čtyři bitvy, tři vítězství. Při premiéře přetlačil Di Chirica na body, pak knockoutoval Smithe, v duelu č. 3 ukončil Sancheze a naposledy nevyzrál na Meerschaerta. Jeho celková MMA bilance je 25-7 (z toho 17 triumfů KO/TKO). V Praze trénuje pod vedením Petra Knížete.


Spolupráce

od března 2020

Sociální sítě


Brzy proběhne

Stalo se