Informace o ochraně vašich údajů

Naše webové stránky a mobilní aplikace pracují s daty včetně dat třetích stran, zejména soubory cookies, která se ukládají do vašich zařízení či se z nich načítají.

Některá data jsou nezbytná pro fungování našich služeb a některá zpracováváme dle zákona. Ostatní data slouží pro zkvalitnění našich služeb a pro respektování uživatelských zájmů a preferencí zejména v podobě měření a vyhodnocování, jak naše služby využíváte a přesnějšího cílení reklamních a marketingových sdělení, máte možnost poskytnout svůj souhlas s jejich ukládáním a přístupu k nim, který můžete později odvolat.

Ester Ledecká

Ester Ledecká

Snowboardistka a alpská lyžařka původem z Prahy. Jako jediná na světě kombinuje obě disciplíny na té nejvyšší úrovni. Na olympiádě v Pchjongčchangu (2018) získala dvě zlaté medaile - v superobřím slalomu v alpském lyžování a paralelním obřím slalomu na snowboardu. Vůbec poprvé v historii her se stalo, že nějaká sportovkyně ovládla na jedné zimní olympiádě dvě různé disciplíny. Další úspěchy? Zlato z her v paralelním obřím slalomu na snowboardu (2022), čtyřnásobná mistryně světa ve snowboardingu, 3x vítězka celkového hodnocení Světového poháru v paralelním obřím slalomu, 4x šampionka SP paralelních disciplín, stříbro v hodnocení SP ve sjezdu, bronz v hodnocení SP v alpské kombinaci a královna ankety Sportovec roku (2018). (zdroj fotek: Marek Třeštík)


Spolupráce

od roku 2017

Sociální sítě

Galerie


Brzy proběhne

Stalo se